O NÁS

„HOFO… to je docela dobrý, ne?“ Tato věta stála za vznikem video produkce, která navázala na mladé podnikání Honzy Formánka. Ten se vždy řídil především jedním základním pravidlem – dělat svou práci s radostí. 

Od té doby vymyslelo HOFO nespočet kreativních konceptů, natočilo stovky videí nejrůznějších formátů, vytvořilo spousty animací a hlavně přibralo do týmu mnoho talentovaných lidí. 

Sešla se parta, která má zkušenost nejen s videem a fotografií, ale i s grafikou pro web a tisk, s nákupem mediálního prostoru a v neposlední řadě s PR a samotným marketingem. 

Doba Covidu nás zahnala do onlinu, ale HOFO posunula. Došlo ke stavbě vlastních studií a vznikl PODCAST ROOM, 2 nová studia, kde je vše potřebné pro stream, podcast, ale i klasické studiové natáčení. Navíc jsme měli prostor na hlubší pronikání do světa online marketingu a distribuce, takže nám nic nezabrání dostat dobrý obsah tam, kde jsme ho chtěli mít.

V HOFO vznikl živý prostor pro nové projekty.
Těšíme se na ně!

PROČ SI VYBRAT HOFO...?

Pokud si nevíte rady, jste na správném místě.
Rádi vymýšlíme něco nového. Chceme, aby naše výtvory měly hlavu a patu a hlavně nový přínos pro všechny, kterým jsou určeny.

  1. myslíme dopředu
  2. máme zkušenosti
  3. děláme na maximum 

Máme bohaté zkušenosti s televizní a rádiovou reklamou a odpovídající vybavení, takže vyrobit obsah správně je u nás povinnost. Poradíme vám také však, jak jej dostat k těm správným lidem a jak zařídit, aby splnil svůj účel. Teprve pak je to všechno dokonalé…

Pokud je to potřeba, začneme od píky a dáme si práci s podrobnou analýzou, aby to, co společně vyrobíme, mělo smysl a splnilo cíl.

NÁŠ TÝM

Jan Formánek

Obchod

T. +420 737 060 454

E. honza@hofo.cz

Pan Vrána

Rekvizity/stavba kulis

E.info@hofo.cz

Matěj Ižák

Studio master

T. +420 777 306 773

E. matej@hofo.cz

Matěj Štěpánek

Editor

E. matej.stepanek@hofo.cz

Štěpán Zálešák

Supervize/creativa

E. info@hofo.cz

Lukáš Sakala

Animace

E. info@hofo.cz

Daniela Nekolová

Creativa/produkce

T. +420 775 652 380

E. daniela@hofo.cz

Denys Torsky

kamera/střih

E. info@hofo.cz

ZAUJALI JSME VÁS ?

Napište nám, může to být začátek nového příběhu.

Kliknutím na tlačítko „ODESLAT“ souhlasíte se zpracováním osobních údajů.  

RYCHLÝ KONTAKT

+420 737 060 454
honza@hofo.cz