DIRECTORS

Štěpán Zálešák

IDEA MAKER/CREATIVEC/ŘEŽISÉR

 Štěpán je skvělý vypravěč příběhů a je schopný sám přijít s unikátní pointou nebo netradičním stylem vyprávění. Tato jeho kreativní schopnost byla také několikrát oceněna na domácích i zahraničních festivalech.
Štěpán režíruje již 15 let a pracoval pro klienty jako Škoda, Albert, Kaufland, Brit, Jupík, Rossmann, Česká Mincovna, Woman for Woman, nebo Unicef.5

MgA. Jakub Křen
DOP/REŽISÉR

 

Mladý režisér a kameraman s charakteristickým rukopisem, který poznáte podle anamorfického looku. Vystudoval  katedru kamer na FAMU a ani komerčním projektům neodepře obraz, jako z Hollywoodu. Věnuje se převážně reklamní tvorbě a mezi jinými jeho práci odlišuje precizní práce s kamerou a světlem. V záběrech se cíleně snaží rozbíjet realitu pomocí hrátek s různými odlesky před objektivem, využití silných lens-flare a snahou o výtvarné řešení obrazu.

Adam Pavelka
DOP/ŘEŽISÉR

32ti filmař, který je známý svým silným vizuálním cítěním a přísným zaměřením na sdělení a emoce. Začínal jako BMX jezdec a filmař, poté režisér a DOP nejsledovanějších českých a slovenských hudebních videoklipů, nyní zasahuje spíše do komerční a dokumentární tvorby. Nyní Adam pracuje na všech typech videí. V minulých letech spolupracoval se značkami, jako: Samsung, Kinley, Velkopopovický Kozel, Škoda auto, Birell, Ikea, Adobe, Ridley Scott, Warner Brothers a mnoho dalších.
 „Miluji všechno, co obnáší držet v ruce kameru!

Tomáš Medek
ŘEŽISÉR

Tomáš je zkušený reklamní režisér. Kromě desítek reklam vytvořil a ovlivňuje design většiny českých televizních stanic, je tvůrcem znělek desítek nejoblíbenějších seriálů a filmů. Je spoluautorem několika celovečerních filmů (Snowboarďáci, Ro(c)k podvraťáků), z nichž část jako režisér druhého štábu i natočil.

ZAUJALI JSME VÁS ?

Napište nám, může to být začátek nového příběhu.

Kliknutím na tlačítko „ODESLAT“ souhlasíte se zpracováním osobních údajů.  

RYCHLÝ KONTAKT

+420 737 060 454
honza@hofo.cz