grafický prvek

NAŠI KLIENTI

NAŠI KLIENTI

CO O NÁS NAPSALI

Předložení náročného projektu tým z HOFO vůbec nezaskočilo, naopak se do něj vrhli s nadšením a ochotou. Komunikace a celková domluva šla hladce a dokonce i řešení odkladu původního data natáčení bylo bez problému. Při spolupráci bylo znát, že své práci opravdu rozumí, mají zkušenosti z praxe i cit pro detail a zároveň dokázali vyjít vstříc veškerým našim požadavkům. Velká pochvala patří i paní vizážistce, která se nám v den natáčení věnovala. Výsledný projekt předčil naše očekávání a určitě se rádi do budoucna na tým HOFO obrátíme.
Kateřina Kociánová, Level Up Marketing s.r.o.

Kateřina Kociánová – levelUp
Kateřina Kociánová – levelUp

S celým HOFO týmem jsme byli velmi spokojeni. Měli vlastni nápady, fungovali samostatně a hlavně… výsledek byl super 🙂 Ještě jednou děkujeme,

Pavel Vavruška!

Pavel Vavruška – Sodo Koli
Pavel Vavruška – Sodo Koli

Z videa jsem nadšený, to je super

HOFO vnímám jako experty přes video.

A jestli bych spolupráci opakoval: co se týče videa, tak moc rád.

Otto Bohuš
Otto Bohuš

Hofo Production a tým Jan Formánek je tím, co s vámi dnes chci sdílet a služby, které chci doporučit. Potřebovala jsem nějaký koncept pro video a začala se pídit po parťácích, kteří by mi pomohli realizovat moji vizi i když případná spolupráce na počátku by znamenala spousty limitů a otazníků. Měla jsem obrovské štěstí, protože se přede mnou naráz začalo rýsovat víc možností a já si prostě musela vybrat. Když máte na výběr z několika fakt dobrých návrhů, vybírá se těžko. Proto chci Honzův tým ke spolupráci doporučit a to i přes to, že pro tentokrát to nedopadlo. Chci pochválit a doporučit tým Honzy, protože jsem dostala koncept, který má hlavu a patu a naplňoval moje zadání. Komunikace s Honzou je příjemná, je to vnímavý člověk, který se snaží jít do hloubky a číst mezi řádky. Takže pokud někdo zrovna hledá parťáky, kteří umí vymyslet a natočit dobré video v interiéru i exteriéru, určitě jsou těmi pravými. Ještě jednou, Honzo díky. 🙂

Lucie Zitterbartová – T-Mobile Czech Republic
Lucie Zitterbartová – T-Mobile Czech Republic

Díky za spolupráci. Bylo to fajn.

Jan Váňa /Wheeltug – driving aerospace
Jan Váňa /Wheeltug – driving aerospace

Moc děkuji je to naprosto skvělé!

 Ladislava Černá – AVE
 Ladislava Černá – AVE

Společnost HofoTV. jsme oslovili na základě příznivé reference jednoho zákazníka a zadali jsme jí nelehký úkol, zhotovit prezentační spot Městské části Praha 8 s časovou dotací 60s. Návrh scénáře nás mile překvapil svou jednoduchostí a přitom dokonale pochopeným zadáním. Do šedesáti vteřin dokázali zakomponovat to nejdůležitější, čím se může Praha 8 pochlubit. Jimi navržené využití dronu dalo nahlédnout na snímanou městskou část z ptačí perspektivy. Jako zákazník jsme byli spokojeni jak s přístupem, tak s technickým provedením i příznivou cenou za odevzdanou zakázku.

Praha 8 – Kalman

Společnost HOFO nám byla doporučena jako kreativní skupina mladých a talentovaných lidí. HOFO se stala stálým členem produkční agentury Compliments EuroGroup s.r.o. a našeho projektu MODA Fashion Day/s/, pro který pravidelně natáčí módní videa. Vážíme si jejich profesionality a spolehlivosti. Těšíme se na další spolupráci a nové nápady.

Lenka Vlachová a Peter Varady
Lenka Vlachová a Peter Varady

S produkčním teamem HoFo jsem mel možnost již několikrát spolupracovat jak při výrobě hudebního videoklipu tak při výrobě after movie. Vždy se jednalo o spolupráci v přátelském duchu s velice profesionálním přístupem. Naše spolupráce bude určitě i v budoucnu pokračovat.

Michael Burian
Michael Burian

Za Viadrus a.s. můžu říct, že jsme byli velmi spokojeni s profesionalitou přístupu firmy HoFo při natáčení video spotu a při focení vizuálů k tiskové a billboardové kampani s Jaromírem Jágrem. Výsledný spot byl natočen ve vysoké kvalitě a předčil naše očekávání.

 

Grendysa – Viadrus
Grendysa – Viadrus