grafický prvek

JAK PRACUJEME

Jak postupujeme při tvorbě videa?

Pracujeme s filmaři a zvukaři, ale také s kreativci, grafiky, animátory či hudebníky. Vždy vám tak můžeme vytvořit video na klíč.

Pojďme se podívat jak takové video vzniká.

NÁPAD - IDEA

Na začátku každého videa musí být dobrý nápad. A nápadu je třeba dát jasnou formu. My máme nápadů spoustu, takže se můžeme vašeho videa ujmout od začátku do konce.

STORYBOARD/SCÉNÁŘ

Nejprve sepíšeme námět, který rozpracujeme do podoby scénáře a rozkreslíme jednotlivá okénka filmu či reklamního spotu. Scénář a storyboard dodají představám jasnější kontury, aby mohl vzniknout natáčecí plán.

PŘÍPRAVA NATÁČENÍ

Zatímco naši kreslíři dávají s režisérem dohromady storyboard a scénář, naši produkční se starají o to, aby na natáčení vše klapalo tak, jak má. Postarají se o vhodné lokace, zajistí casting herců i vhodnou techniku, obstarají catering... Zkrátka vše, aby se po schválení scénáře mohlo jít rovnou točit.

NATÁČENÍ

Nyní přichází na řadu hlavní část všech příprav. Den D, den kdy to vše vypukne. Všechny kolečka v řetězci se roztočí a začíná se tvořit dílo. Chce to sehraný štáb, jasné dispozice, technický scénář, namakanou techniku a lidi nadšené pro svoje řemeslo. A to vše my máme!

POSTPRODUKCE

Jsme téměř u konce naší cesty. V této části vše dostane svoji podobu. Video se stříhá, ladí se color grading, zvuk a hudba se míchá a mixuje. Nahrává se voice over, tvoří se grafika. Výsledkem tohoto kroku je finální dílo, které představíme a předáme klientovi. Formát videa přizpůsobujeme i více zařízením.

TVOŘÍME VIDEA S RADOSTÍ

PROČ SI VYBRAT NÁS...

Děláme to s vášní, máme kreativní nadšení a chuť na nejlepší možný výsledek.

  • Nechceme Vám říkat, že jsme spolehliví, zodpovědní. Protože my takový jsme a je to pro nás samozřejmostí.
  • My radši říkáme, že to děláme na maximum. A nejenom říkáme, ale Vašimi projekty žijeme a to nás baví.
  • Pokud si nevíte rady, jste na správném místě. Rádi vymýšlíme co bychom nového mohli realizovat a vždy chceme aby naše výtvory měly hlavu a patu a hlavně nový přínos pro všechny, kterým jsou tyto materiály určeny.

NĚCO MÁLO Z NAŠÍ TECHNIKY

RED EPIC 5K
RED PRO CINE 18-85MM
CAMERA CRANE 4,5M
DJI RONIN
SADA CINE OBJEKTIVŮ
DJI MAVIC 2 PRO
TILTA NUCLEUS M
DJI RONIN S

..A NE KONKURENCI

  • Milujeme naší práci a pro naše klienty děláme maximum.
  • In house máme to nejlepší vybavení, díky kterému dokážeme točit ty nejlepší záběry.
  • Máme profesionální RED kameru, a další super techniku. Víme, že mít super materiál prostě nestačí. Víme, že video musíme dostat k těm správným lidem. A proto Vám pomůžeme s propagací.
  • Nejraději děláme social, ale to není vše co umíme. Baví nás print, PPCéčka či kopy texty. Spojte se s námi.
  • Sdělte nám, co Vás trápí a my Vám rádi poradíme a vše zrealizujeme!

KONTAKTUJTE NÁS